Marketingová a produkční společnost

Aktuality ze světa workoholiků

Naším cílem je poskytování maximálních služeb a navázání úzkých vztahů s klienty, aby se na nás mohli naprosto spolehnout. Samozřejmostí je absolutní nasazení a práce doslova 24 hodin denně.

16. Seznam narozeniny - tentokrát na plný plyn

Díky velké důvěře a úspěchů v minulých letech opět připravujeme společenskou akci pro 2.000 osob. Seznam.cz narozeniny se staly již očekávanou akcí. Pro rok 2012 jsme zvolil motoristický duch s vůní benzínu.

ISIC tour pro G2!

Po úspěšně realizovaných ročnících již po čtvrté připravujeme ISIC tour, která podporuje mezi studenty vysokých škol G2 konto od Komerční banky.

Seznam.cz vánoční večírek

Pro zaměstnance společnosti Seznam připravujeme vánoční večírek v netradičních prostorách jednoho z pražských klubů.

JoyRide již po osmé!

Rodinný festival s ukázkami adrenalinových sportů a večerních koncertů má za sebou již osmý ročník. Na Prahu 4 přilákal zajímavý program opět davy lidí. Jako novinky letošního roku se představily závody na vodních skútrech a MČR v boulderingu. Na večer byly připraveny skupiny Eddie Stoilow a PSH.

INSIA a.s. na kolech

Pro síť pojišťovacích makléřů, školících se v olomouckém NH kongres hotelu jsme připravily večerní program plný zábavy a relaxace. Insiafest, jak zněl oficiální název večera, předvedl hostům netradiční program v podobě BMX show, breakdance, Bubble show či ukázku z pořadu Na stojáka.

HRM konference

Pro webový portál Spráce.cz, který byl poprvé účasten na pražské HRM konferenci jsme zajišťovali interaktivní prezentaci, která zaujala širokou odbornou veřejnost účastnící se přednášek.

Akce pro nevidomé

Tým Cube se spolupodílel na připravované akci pro nevidomé, která se odehrávala na náměstí u metra Anděl. Akce měla za účel informovat a přiblížit život sluchově a zrakově postižených lidí.

Dny otevřených dveří BFI

Připravili jsme dny otevřených dveří v Kopřivnickém závodě na výrobu jízdních kol. Společnost Bike Fun International s.r.o. si nechala, přichystala pro rodiny svých zaměstnanců příjemné odpoledne, plné sportu, dětské zábavy a dobrého jídla spojenou s prohlídkou výrobních hal za doprovodů průvodců.

INSIA a.s. - firemní teambuilding

Připravujeme teambuildingovou akci pro dvě stovky hostů. Odpolední program a parádní večerní mejdan. Tématicky zaměřeno na hokej - stavíme venkovní kluziště v polovině května!!!

Super.cz

Tým CUBE měl tu čest zajišťovat TOP večírek na počest slavnostního zpuštění on-line deníku Super.cz, který se převlékl do nového kabátu. Večírek se odehrával v jedné z našich nejlepších českých restaurací, kam novému deníku přišlo popřát hodně štěstí spousta slavných osobností v čele s kmotry Karlem Gottem a Simonou Krainovou.