Marketingová a produkční společnost

Aktuality ze světa workoholiků

Naším cílem je poskytování maximálních služeb a navázání úzkých vztahů s klienty, aby se na nás mohli naprosto spolehnout. Samozřejmostí je absolutní nasazení a práce doslova 24 hodin denně.

Majálesy 2011| G2.2 od Komerční Banky

Již tradičně zajišťujeme kompletní zastřešení festivalového areálu a spolupracujeme s promotérem na zviditelnění a podpoře studentského účtu G2.2 od Komerční Banky, která je hlavním partnerem Majálesů. Realizujeme celkovou prezentaci značky G2 na festivalu.

URSA.cz

Společnost Ursa.cz je známým dodavatelem kvalitních tepelných izolací na českém trhu a CUBE se může pochlubit prodloužením několikaleté spolupráce na rok 2011. Již tradičně tým CUBE vytváří veškeré grafické podklady, POS materiály včetně banerů, vlajek a dárkových předmětů.

ETA | tady je doma

CUBE Production se „nebojí“ ani takových velkých značek jako je tradiční český výrobce domácích elektro spotřebičů ETA a proto se přihlásil do jarního tendru „Vaříme s ETOU“.

Komerční banka - opět vymýšlíme a vyrábíme zajímavé dárky!

Každý rok je pro nás výzvou v podobě přípravy a výroby zajímavých dárkových předmětů pro značku G2.

Vyhráli jsme tendr! Seznam.cz si nás opět vybral!

Účastnili jsme se tenderu pro společnost Seznam.cz a.s. v oblasti realizace eventů a oslovení uživatelů portálu Seznam.cz a dalších portálů z portfólia společnosti. Jsme velmi potěšeni, že jsme po pěti leté spolupráci opět potvrdili naši kreativnost a nadstandartní produkci. V roce 2011 budeme pro Seznam.cz realizovat 15. Narozeniny Seznam.cz (párty pro 1.500 osob - realizujeme již po páté v řadě) a další VIP akce, které Seznam.cz realizuje nebo podporuje. Děkujeme za důvěru!

Festival JoyRide má za sebou sedmý ročník

Největší festival extrémních sportů ve střední Evropě má úspěšně za sebou svůj sedmý ročník. Praha 5 a Praha 4 opět hostila přehlídku nejlepších českých i zahraničních sportovců ve dvaceti adrenalinových disciplínách.

ISIC tour pro G2 | KB již po třetí!

Opět realizujeme úspěšnou ISIC tour s prezentací G2 - KB se zaměřením na nabídku a "prodej" studentského konta G2.

Seznam.cz - Chinaski tour 2010

Již poněkolikáté realizujeme promo tour portálu Seznam.cz v rámci koncertní tour skupiny Chinaski.

Městské eventy - pracujeme pro městské části Prahy

Pro několik městských částí hl.m. Prahy jsme připravovali nebo technicky zajišťovali různé společenské akce. Rozsah akcí od otevírání sportovních hřišť přes dětské a sportovní dny až po společenské večery ke konkrétním příležitostem.

G2 - Komerční banky - dárkové předměty

Již několikátým rokem připravujeme originální dárkové předměty pro podporu značky G2 - studentského konta Komerční banky. Realizovali jsme již pouzdra na mobily, několik edicí CD, módní tašky, originální nafukovací míče a další předměty, které vyrábíme v Číně.