Marketingová a produkční společnost

Legendy 2014 jsou za námi!

Úspěch zaznamenala naše motoristická slavnost LEGENDY 2014!

I. ročník motoristické slavnosti LEGENDY sklidil velký úspěch v podobě nadšených diváků, kterých do areálu psychiatrické nemocnice Bohnice dorazilo více jak 18.000!

Představeno bylo 650 vozů v celkové hodnotě přes 1 miliardu korun a 100 motocyklů, také v mnoha milionových hodnotách, celková hodnota však není tak důležitá jako úžasný zážitek, který si odnesli návštěvníci slavnosti.

Představili se historické, závodní i soudobé vozy a motocykly. Společnosti Mercedes-Benz ČR, BMW-Invelt, Volvo ČR, SUBARU ČR, OPEL ČR a další prezentovali své současné modely po boku raritních a legendárních vozů a motocyklů.

Účast světových a českých hvězd motorsportu byla dalším velkým lákadlem pro fanoušky, kteří se potkali se Stigem Blomqvistem, Johnem Hauglandem, Břetislavem a Tomášem Engem, Václavem Pechem a mnoha dalšími.

Máme velkou radost, že jsme uvedli v život dlouho připravovaný projekt motoristické slavnosti, který má svou pozici v motoristickém dění a je podporován nejvyšší autoritou - AUTOKLUBEM České republiky.

Věříme, že druhý ročník přivítá další automoblové a motocyklové značky a návštěvnost překročí 30.000 osob.

Více info: www.legendy.cz