Marketingová a produkční společnost

Reference

Seznam.cz

Klient: Seznam.cz

Pro společnost Seznam.cz a.s. pracujeme kontinuálně 6 let. Jsme hlavní eventovou agenturou a navrhujeme a ztvárňujeme většinu akcí.

Komerční banka

Klient: Komerční banka

Aktivity studentského konta G2 jsou již 5 let pro nás prioritou. Navrhovali jsme podobu loga, které se mnoho let užívalo. Realizovali jsme nespočet road show a různých akcí.

Bayer Healthcare

Klient: Bayer Healthcare

Navrhovali jsme koncepční řešení, grafiku a následně vyráběly POS materiály pro značky Aspirin C, Supradyn a Saridon. Dále jsme realizovali dárkové předměty a koncepční tiskoviny společnosti.

AutoCont Česká republika

Klient: AutoCont a.s.

Dodavatel ICT řešení pro kterého jsme realizovali POS materiály, společenské akce, polepy vozů a interní orientační systém v kancelářích v Praze.

Vlastní produkce

Klient: Cube Production

Jsme pořadatelem největšího hudebně sportovního festivalu v Čechách s návštěvností přes 10.000 osob. Více jak 500 sportovců v 20 sportovních disciplínách představuje své umění. Součástí festivalu je FMX show, mezinárodní breakdancový battle, BMX contest a mnoho dalších zajímavých aktivit.

Bwin.com

Klient: Bwin.com

Bwin je nespornou jedničkou v oblasti poskytování takzvaných live sázek a je zdrojem i pro skvělé sportovní tipy. Realizace road show a technického zabezpečení akcí.

HERO Czech

Pro společnost Hero Czech jsme vytvářeli náhledy produktů Sunar, Sunarka, Sunarek a Corny. Následně vyráběly mnoho let POS materiály včetně showboxů pro prodejny na celém území ČR.

Lidl Česká republika

Pro obchodní řetězec Lidl Česká republika jsme zajištovali instore branging - celkové pojetí prodejen a ochutnávky vlastních řad produktů. Držíme rekord v počtu uskutečněných ochutnávek v jeden den. Realizovali jsme 178 ochutnávkových akcí od 8.00 do 20.00 v jeden den.

LineArt

Klient: LineArt

S přední českou reklamní společností spolupracujeme mnoho let. Spolupracovali jsme na audiovizuálních dílech pro společnost Nestlé a realizovali jsme ochutnávkové akce pro pekárny Penam.

Metrostav

Klient: Metrostav a.s.

Pro Metrostav jsme připravili jednu ze zastávek autobusu, který jezdil z veletrhu Happy Home 2007 po budoucích bytových lokalitách. Realizoace designové kavárny a zázemí.

Unilever

Klient: Unilever

Pro Unilever jsme vytvářeli zejména návrhy POS, např. pro HPC (Rexona, Axe apod.), dále práce pro značky Algida, HERA, Flora, Hellman´s a jiné.

Ostatní

Klient: Pepsi, Citroen, Provident Financial, Jančík a syn, Studio Ypsylon, Benet Gold, Storck, Slovanský dům